У першому ящику 18 кілограмів груш. Це становить 2/5 маси груш, які містяться в другому ящику і

9/11 маси груш, що містяься в третьому ящику. Яка маса груш в трьох ящиках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Закиров Ринат.

Пошаговое объяснение:

Нехай x - загальна маса груш у трьох ящиках разом. Тоді, з умови задачі, відомо, що:

- 2/5 x = 18 (маса груш в першому ящику)

- 9/11 x = маса груш в третьому ящику

Розв'язавши перше рівняння відносно x, отримаємо:

x = 18 * 5/2 * 1 = 45

Тепер підставимо це значення в друге рівняння:

9/11 * 45 = 405/11

18 + 405/11 + (x, маса груш у другому ящику)

x = 18 + (маса груш у другому ящику) + 405/11

(маса груш у другому ящику) = x - 18 - 405/11 = 495/11

Отже, маса груш у трьох ящиках разом дорівнює:

18 + 405/11 + 495/11 = 2130/11 або приблизно 193,6 кг.