Шкільна команда з шахів набрала на міському турнірі 72 очки що становить 80% усіх можливих яку

максимальну кількість очок можна було набрати на турнірі пж по діях ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалко Анастасия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для розвязання цієї задачі складемо пропорцію,де х-100%:

х-100%

72-80%

х=72*100:80=90 очок.

Відповідь: максимальна кількість очок на турнірі становить 90.

Отвечает Качалова Виктория.

Ответ:

За умовою задачі, 72 очки становлять 80% від усіх можливих очок. Тоді можна скористатися пропорцією:

72 / x = 80 / 100

де x - максимальна кількість очок на турнірі.

Щоб знайти x, необхідно розв'язати цю пропорцію відносно x:

x = 72 * 100 / 80

x = 90

Отже, максимальна кількість очок, яку можна було набрати на турнірі, дорівнює 90.

Пошаговое объяснение: