6 3/19-(х-6/19)=2 7/9 рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Лев.

Ответ:Для вирішення даного рівняння виконаємо послідовні кроки:

6 3/19 - (х - 6/19) = 2 7/9

Розкриємо дужки:

6 3/19 - х + 6/19 = 2 7/9

Перетворимо змішані дроби на неправильні:

(123/19) - х + (6/19) = (25/9) + (7/9)

Згрупуємо змінну х в лівій частині рівняння:

-х = (25/9) + (7/9) - (123/19) - (6/19)

Складемо дроби:

-х = (25 + 7) / 9 - (123 + 6) / 19

Скоротимо дроби:

-х = 32/9 - 129/19

Знайдемо спільний знаменник:

-х = (32 * 19) / (9 * 19) - (129 * 9) / (19 * 9)

Скоротимо дроби:

-х = 608/171 - 1161/171

Віднімемо дроби:

-х = (608 - 1161) / 171

Скоротимо чисельник:

-х = -553/171

Змінимо знак на обох сторонах:

х = 553/171

Отже, розв'язком рівняння є х = 553/171.

Пошаговое объяснение: