Використовуючи ВЛАСТИВОСТІ МНОЖЕННЯ, обчислити значення виразів: 1) 0,125 ∙ 7,3 ∙ 80; 2) 0,6 ∙

0,08; 3) 3,18 ∙ 7,8 + 3,18 ∙ 2,2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Роженкова Виктория.

Ответ:

1) 73

2) 0,048

3) 23,52

Объяснение:

1) 0,125*7,3*80=7,3*80=584*0,125=73

2) 0,6*0,08=0,048

3) 3,18*7,8+3,18*2,2=3,18*2=3,18*2=6,36+17,16=23,52