одна сторона трикутника дорівнює 13,7 см що на 4,8 см меньша від другої та на 3,6 см більша за

третю обчисліть периметр трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пуртова Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

а=13,7см

b=13,7+4,8=18,5см

с=13,7-3,6=10,1см

Р=а+b+с=13,7+18,5+10,1=42,3см.

Відповідь: Р=42,3см.