Обчисли найроцільнішим способом а)0,25*6,3*1,024*40 б)0,005*720*9,4*400 в)9,3*6,7+9,3*3,3

г)8,62*12,8-7,62*12,8

Ответы на вопрос

Отвечает Гнилянська Анетка.

Відповідь:

а) 64,512

б) 13536

в) 93

г) 12,8

Пояснення:

а)

\large \boldsymbol {} 0,25 \cdot6,3 \cdot 1,024 \cdot 40 = 0,25\stackrel{(1)}{\;  \cdot \;}40 \stackrel{(2)}{\; \cdot \; } 6,3 \stackrel{(3)}{ \; \cdot \; } 1,024\\ = 10 \cdot 6,3 \cdot 1,024 = 63 \cdot 1,024 = 65,512

1) 0,25 · 40 = 10

2) 10 · 6,3 = 63

3) 63 · 1,024 = 65,512

б)

\large \boldsymbol {} 0,005 \cdot 720 \cdot 9,4 \cdot 400 = 0,005\stackrel{(1)}{\;  \cdot \;}400 \stackrel{(2)}{\; \cdot \; } 720 \stackrel{(3)}{ \; \cdot \; } 9,4\\ = 2 \cdot 720 \cdot 9,4 = 1440 \cdot 9,4 = 13536

1) 0,005 · 400 = 2

2) 2 · 720 = 1440

3) 1440 · 9,4 = 1440 · (9+0,4) = 1440 · 9 + 1440 · 0,4 = 12960 + 576 = 13536

Для виконання наступних завдань скористаємося розподільним законом та винесемо спільний множник за дужки:

\large \boldsymbol {}ac+bc=c(a+b)

в)

9,3 · 6,7 + 9,3 · 3,3 = 9,3 · (6,7+3,3) = 9,3 ·10 = 93

г)

8,62 · 12,8 - 7,62 · 12,8 = 12,8 · (8,62 - 7,62) = 12,8 · 1 = 12,8

#SPJ1