20:3 48. Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи хоча б одну обернену задачу. За 3 години б робітників

виготовили 36 деталей, працюючи з однаковою продуктивністю. Скільки деталей виготовляв 1 робітник за 1 годину?розв'язати обернену задачу​

Ответы на вопрос

Отвечает San Sandor.

Відповідь:

Якщо в умові 6 робітників, тоді:

Покрокове пояснення:

1) 36\6=6 - 1 робітник за 3 години

2) 6/3=2 - 1 робітник за 1 годину

Обернена

1 робітник за 1 годину виготовляв 2 деталі. Скільки деталей виготовлять 6 робітників за 3 години?

1) 2*6=12 (дет.) - за 1 годину

2) 12*3=36 (дет.) за 6 годин