За 2 тістечка і сік Тетяна заплатила 37 грн.Яка ціна 1 тістечка, якщо відомо, що сік коштує 17 грн?


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Диана.

Ответ:

10 гривень

Пошаговое объяснение:

1)37-17=20(грн) коштує 2 тістечка

2)20:2=10(грн) коштує 1 тістечко

Відповідь: 10 гривень коштує 1 тістечко.