за сік та морозиво та желе Галя заплатила в кафе 9 грн 20к. Вартість морозива складає двадцять одна

сорок шоста вартості покупки. Скільки коштує сік і скільки желе якщо відомо що желе на 2 грн дорожче ніж сік?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вартисть морозива:

920/100*21/46=2*210/100=420/100=4грн20коп

Нехай вартисть сока-х,тоди вартисть желе х+2 а разом вони коштують 9грн20-4грн20= 5грн

Тоди: х +(х+2)=5

2х+2=5

2х=3

х=1,5грн- вартисть сока

2+1,5=3,5грн- вартисть желе

Видповидь: вартисть соку-1грн50коп.,вартисть желе-3грн50коп.