тетяна відвідала кінотеатр. Дівчинка заплатила за квиток на сеанс і за попкорн.Вартість квитка

коштував їй 15/28 від вартості всіх витрачиних на розвагу грошей,а за попкорн тетяна заплатила на 20 грн меньше ніж за вартість квитка на сеанс.Яку суму (у грн) витратила Тетяна на розвагу?

Ответы на вопрос

Отвечает Богдановский Матвей.

Ответ:

280грн

Пошаговое объяснение:

Вартість квитка 15/28х

вартість попкорна 15/28х - 20

складаємо рівняння

15/28х+(15/28х+20)=х

15/28х+15/28х-х=20

х(15/28+15/28-1)=20

2/28х=20

х=20*28/2

х=280

Отвечает Буркитбай Батырхан.

Ответ:

150 грн

Пошаговое объяснение:

Нехай ціна за сеанс = х, тоді ціна за попкорн = х-20

Вартість сеансу = 15/28, а попкорну відповідно = 13/28

Складемо схему:

x - 15/28

x-20 - 13/28

За правилом пропорції: (x-20)*15/28=x*13/28

Розв'яжемо:

15x/28 - 75/7 = 13x/28

15x - 300 = 13x

x = 150