Власна швидкість катера 2,7 км/год, швидкість течії річки 4,2 км/год. Катер проплив (4, 3год за

течією річки та 1., 4год проти течії річки. Який шлях подолав катер за весь час? Будь ласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Ратькова Татьяна.

1)2,7+4,2=6,9(км)-проплив катер за течією за 1 год;

2)6,9*3=20,7(км)-проплив за течією за 3 год;

3)4,2-2,7=1,5(км/год)-швидкість катера;

4)1,5*4=6(км)-проплив проти течії

5)20,7+6=26,7(км)