Допоможіть будь ласка. Відрізок АВ завдовжки 2 см не перетинає площину альфа причому відстані від

точок А і В до цієї площини дорівнюють 7√3 см і 8√3см. Знайдіть кут (у градусах) між прямою АВ і площиною альфа

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Виолетта.

Ответ:

За теоремою косинусів, кут (у градусах) між прямою АВ і площиною альфа можна знайти за формулою:cos(θ) = (7√3)² + (8√3)² - 2(7√3)(8√3) * cos(θ)cos(θ) = 147 + 192 - 336√3 * cos(θ) / 336336√3 * cos(θ) = 339cos(θ) = 339 / (336√3)θ = arccos(339 / (336√3))θ ≈ 60 градусівТаким чином, кут між прямою АВ і площиною альфа дорівнює приблизно 60 градусів.