З першого поля зібрали 90 ц гречки, а з другого, площа якого на 4 га бiльша, - 150 ц. Знайди площі

полів, якщо врожайність на обох полях однакова.помогите пожалуйстааааааа​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудомётова Екатерина.

Ответ: Необхідно скористатися системою рівнянь, щоб знайти площу кожного поля.Позначимо площу першого поля як х, тоді площа другого поля дорівнює х + 4.Врожайність на обох полях однакова, тому знаходимо середнє значення врожайності:(90 + 150) / 2 = 120 (ц / га)Отже, врожайність на кожному полі дорівнює 120 (ц / га).Використовуючи формулу площі поля (площа поля = врожайність поля / врожайність на гектар), можемо знайти площі кожного поля:х = 90 / 1.2 = 75 (га)х + 4 = 150 / 1.2 = 125 (га)Отже, площа першого поля дорівнює 75 га, а площа другого поля дорівнює 125 га.