Срочно!!!!!!! зробити задачу за коротким записом Усього-38 учнів Ол.фарб малюють-28 учнів

Акварелю-17 учнів Олівцем-4 учня Скільки учнів малюють фарбами ?

Ответы на вопрос

Отвечает Фахретдинова Вилия.

Відповідь:

Відповідь: 13 учнів малюють фарбами.

Покрокове пояснення:

38 - 4 = 34 учнів не малюють олівцем.

З цих 34 учнів, 17 малюють аквареллю.

Отже, залишається 34 - 17 = 17 учнів, які малюють олівцем або фарбами.

З цих 17 учнів, 4 малюють олівцем.

Отже, 17 - 4 = 13 учнів малюють фарбами.

Отже, відповідь: 13 учнів малюють фарбами.