Два самоскиди перевозили цемент, один зробив 16 рейсів, а другий -14. Перший самоскид перевіз на

70 ц більше, ніж другий. Скільки центнерів цементу перевіз кожний самоскид?

Ответы на вопрос

Отвечает Багаева Злата.

Ответ:

1) 10 -7=3 (peñca) - pa3HnLa

2) 3 peica=1054

105:3=35(4)- nepeBo3U八 3a 1 peic kaxAbIi

caMocBan

3)10*35=350(4)- nepeBe3 1 caMOCBan 3a 10

peicoB

4)7*35=245(4)- nepeBe3 2 caMocBan 3a 7

peicoB