Два самоскиди перевозили цемент. Перший зробив 10 рейсів, а другий - 7. Перший перевіз на 105

центнерів цементу більше, ніж другий. Скільки цементу перевіз кожний самоскид, якщо вантажність самоскидів однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Выпирайлова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 10 - 7 = 3 (рейса) - разница

2) 3 рейса = 105 ц

105 : 3 = 35 (ц) - перевозил за 1 рейс каждый самосвал

3) 10 * 35 = 350 (ц) - перевез 1 самосвал за 10 рейсов

4) 7 * 35 = 245 (ц) - перевез 2 самосвал за 7 рейсов