Два човнярі перевозили рибу від рибальського корабля на берег. Перший човняр день зробив 5 рейсів,

а другий - В рейси, за причому перший човняр перевіз на 30 ц риби більше, ніж другий. Скільки центнерів риби перевiз кожний човняр, якщо заповненість човнів була однаковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вероника.

Ответ:1) 5 - 3 = 2 (р.) — на стільки більше зробив перший човняр, ніж другий;2)  ЗО : 2 — 15 (ц) — перевозили за 1 рейс; однакова величина;3)  15 • 5 = 75 (ц) — перевіз І човняр;4)  15 * 3 = 45 (ц) — перевіз II човняр. Відповідь: І човняр перевіз 75 ц, II човняр — 45 ц.

Пошаговое объяснение: