Площа прямокутника 30см² а ширина 5 см. Знайди довжину та периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Пятибратов Сергей.

Відповідь:

Довжина прямокутника дорівнює 6 см, а його периметр становить 22 см.

Пояснення:

Щоб знайти довжину прямокутника, ми можемо скористатись формулою площі прямокутника:

Площа = довжина × ширина

30 см²/5 = 6см

Отже, довжина прямокутника 6см.

Щоб знайти периметр потрібно додати всі сторони.

Р=(6+5)*2=22см

Отже, довжина прямокутника 6см, а його периметр 22см.