Різницб чисел100і 55 зменшили у 5 раз.віл числа 73 відняли добуток числа 6 і 8.Число 6 помножити на

різницю чисел 65 і 60. Зменшуване добуток чисел 6 і 8,відємник-частка40і5.

Ответы на вопрос

Отвечает Шикулина Лена.

Ответ:

7, 25, 35, 48, 8

Пошаговое объяснение:

1) 100-55=45

2) 45:5=7

1) 6•8=48

2) 73-48=25

1) 65-60=5

2) 6•5=35

1) 6•8=48 (зменшуване)

2) 40:5=8 (частка)