У магазинi першого дня продали 25 пеналiв, а другого 19 таких пеналiв. Першого дня за пенали

одержали на 600грн бiльше, нiж другого. Скiльки гривень одержали за пенали кожного дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Милосердова Маша.

Ответ:

Удачкі))

Пошаговое объяснение:

1) 25-19= 6 пеналів - на стилькі більше продали першого дня

2) 600:6= 100 грн- коштує 1 пенал

3) 100*25=2500 грн - 1-го дня

4) 100*19=1900 грн - 2-го дня

Отвечает Плахова Надежда.

Умова:

1 день-25 п. на 600 грн. більше отримали ніж за другий день.

2 день 19 п.

Розв'язання:

1) 25-19=6 (п.)-на стилькі більше продали першого дня.

2) 600:6=100 (грн.)-заплатили за один пенал.

3) 100*25=2500 (грн.)-за перший день.

4) 100*19=1900 (грн.)-за другий день.

Відповідь: 2500 грн. за перший день і 1900 грн. за другий день.

Сподіваюся що допоміг!!!