-2(k-3)+6(r+5)=?спростіть виразпомогите срочно пожалуйста!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Лиза.

-2(k-3)+6(r+5) можна спростити наступним чином:

-2(k-3)+6(r+5) = -2k + 6 + 6r + 30 (розподілимо множник -2 і 6 за дужками)

= -2k + 6r + 36

Тому відповідь: -2k + 6r + 36.

Отвечает Олофинская Вика.

Ответ:

Розпочнемо з розкриття дужок та подальшого обчислення:

-2(k-3)+6(r+5) = -2k + 6 + 6r + 30

Потім спрощуємо подібні доданки:

-2k + 6 + 6r + 30 = -2k + 6r + 36

Отже, -2(k-3)+6(r+5) спрощується до -2k + 6r + 36.