Софійка побудувала два квадрати. Довжина сторони першого квадрата 1 дм 2см 4 мм, а другого - у 2

рази менша. Обчисли периметр другого квадрата. потрібно записати в прикладах ​

Ответы на вопрос

Отвечает Квасина Анастасия.

Ответ:62 міліметри

Пошаговое объяснение:переводимо дециметри в см (1дм=10см)

10+2=12

переводимо сантиметри в міліметри (12см=120 мм)

120+4=124

так як 2 квадрав в 2 рази меньша то ділимо на 2

124:2=62 (мм)