Обчисліть довжину кола діаметр якого дорівнює 5,8дм допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Мостовщикова Татьяна.

Відповідь:

l = π * d

l = 3,14 * 5,8 дм = 18,212 дм = 182,12 см