Розрахувати кількість речовини, яку складають 60 ∙ 10 23 молекул води Н2О.


Ответы на вопрос

Отвечает Пасохина Арина.

Ответ:

N ( H 2O)=v(H2O) . NA =

10 * 6,02 * 10 23 = 60, 2 10 23 = 6,02 *

10 24 молекул.

Объяснение:

* это если что умножение