У класі кількість хлопчиків відносяться до кількості дівчат як 2:1 ,причому дівчат на 8 менше ,ніж

хлопчиків .скіки хлопчиків та дівчат в класі пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Женя.

Пошаговое объяснение:

1) 2 - 1 = 1 (часть) - больше мальчиков

1 часть = 8 человек

2) 2 * 8 = 16 (мальчиков)

3) 1 * 8 = 8 (девочек)