2. Розв'яжи задачу. У першому ящику 15 кг печива, що на 2,6 кг більше, ніж у другому, i на 20 %

більше, ніж у третьому. Скільки кілограмів печива в трьох ящиках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязов Ильхам.

Ответ:

39,9 кг

Пошаговое объяснение:

3 ящик 100%

1 ящик 120%

120% = 120 : 100 = 1,2

1) 15 - 2,6 = 12,4 (кг) - печенья во 2 ящике

2) 15 : 1,2 = 12,5 (кг) - печенья в 3 ящике

3) 15 + 12,4 + 12,5 = 39,9 (кг) - печенья всего в трёх ящиках