Обчисли НСК(25; 35). Відповідь: НСК(25; 35) - Вiдповiсти! плиззз очень срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Виталий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 35 і 25

35 = 5 · 7

25 = 5 · 5

Щоб визначити НСК чисел, необхідно додати відсутні множники меншого числа до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (25; 35) = 5 · 7 · 5 = 175