на птахафабриці кількість курчат відноситься до кількості каченят як 7:3 причому курчат на 20

більше ніж каченят. Скільки курчат та каченят на птахофабриці

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулов Дима.

Ответ:15 і 35

Пошаговое объяснение:7-3=4частини це 20 пташенят

20÷4=5 одна частина

5×3=15 каченят

5×7=35курчат

35+15=50 усього