8. ( 2 бали) Один комбайнер намолотив 4200 ц зерна, другий - на х ц більше, ніж перший. Скільки

центнерів намолотили обидва комбайнери разом? Скласти вираз для розв'язування задачі і обчислити його значення, якщо х=457​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Саша.

Ответ:

2=4200+х

х=457

2=4200+457=4657

Разом=4200+4657=8857