Один комбайнер намолотив за тиждень 1856 ц пшениці а інший на 122 ц менше. Скільки пшениці за

тиждень намолотили обидва комбайнери разом

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

3590ц

Пошаговое объяснение:

1-1856

2-?, 122 меньше.

2= 1856-122=1734(ц)

всего=1856+1734=3590(ц)