Туристи за першу годину пройшли 5целых 3/10 км, а за другу - на 1целых 1/5 км менше. Скільки

кілометрів подолали туристи за дві години? помогите срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Golub Julia.

Відповідь:

9 2/5 км

Покрокове пояснення:

1 година - 5 3/10 км

2 година - ? , на 1 1/5 км менше

Разом за дві години подолали - ? км

1) Знайдемо скільки турист подолав на другу годину :

\displaystyle     5\frac{3}{10}-1\frac{1}{5}= ( 5-1 ) + ( \frac{3}{10}- \frac{1}{5})= 4 + ( \frac{3}{10}-\frac{2}{10}) = 4\frac{1}{10} км

2) Разом за дві години турист подолав :

\displaystyle     5 \frac{3}{10} +4\frac{1}{10}= 9\frac{4}{10}= 9\frac{2}{5} км