Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 5 1/3 см, його довжина в 7 1/2 більше за ширину, а

висота становить 30% довжини. Обчисліть об’єм паралелепіпеда. Даю 55 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Айна.

Ответ:

длина:5 1/3•7 1/2=16/3•15/2=16•15/3•2=8•5=40(см)

высота:40•0,3=12(см)

Объем:40•12•16/3=40•4•16=2560(см²)