► 1) Перша куля піднялася на висоту 0,76 км, що на 0,18 км більша за висоту, на яку піднялася друга

куля. Третя куля піднялася на висоту, що на 0,68 км менша, ніж сума висот, на які піднялися перша і друга кулі. На яку висоту піднялася третя куля? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапегина Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Перша куля піднялася на висоту 0,76 км, що на 0,18 км більша за висоту, на яку піднялася друга куля. Третя куля піднялася на висоту, що на 0,68 км менша, ніж сума висот, на які піднялися перша і друга кулі. На яку висоту піднялася третя куля?

Короткий запис

I — 0,76 км, що на 0,18 км більше, ніж II

II — ?

III — ?, 0,68 км менше, ніж I i II разом

Розв'язання

1) 0,76 – 0,18 = 0,58 (км) – висота II кулі.

2) 0,76 + 0,58 = 1,34 (км) – висота I i II куль разом.

3) 1,34 – 0,68 = 0,66 (км) – висота III кулі.

Відповідь: на 0,66 км.