Задача коли дівчинці був 1 рік а хлопчику 7 скільки років буде дівчиньці коли хлорчику 26​


Ответы на вопрос

Отвечает Высоченко Рина.

1) 7-1=6 (р.) – різниця між хлопчиком і дівчинкою

2) 26-7=19(р.) – буде дівчинці, коли хлопчику буде 26