Ціна куртки 790 гривень, а футболка коштує в 10 разів менше. На скільки гривень футболка дешевша

від куртки ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Алексей.

Ответ: 711 гривень

Пошаговое объяснение:
790/10 = 79 (грн) - футболка;
790 - 79 = 711 (грн) - різниця

Отвечает Лисин Егор.
790:10=79 ціна футболки