- За в весну Вінні Пух схуд на 25%, за літо погладшав на 20%, за осінь схуд на 10%, а за зиму

погладшав на 20%. Схуд чи погладшав Вінні Пух за рік?​

Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Юлия.

Ответ
Погладшав на 5%

Пошаговое объяснение:

25-20=5 схуд
10+5=15
15-20= 5 погладшав как то так)

Отвечает Ковалёва Ольга.

Відповідь:

За рік Вінні Пух схуд на 2,8%.

Покрокове пояснення:

Позначимо як В - початкову вагу Вінні Пуха.

1) За в весну Вінні Пух схуд на 25%.

Нова вага Вінні Пуха складає 100 - 25 = 75% від початкової на даному етапі ( В ).

В - 100%

Х - 75%

Х / 75 = В / 100

Х = В × 75 / 100 = 3/4 × В

Нова вага Вінні Пуха дорівнює 3/4 × В.

2) За літо Вінні Пух погладшав на 20%.

Нова вага Вінні Пуха складає 100 + 20 = 120% від початкової на даному етапі ( 3/4 × В ).

3/4 × В - 100%

Х - 120%

Х / 120 = 3/4 × В / 100

Х = 3/4 × В × 120 / 100 = 3/4 × 6/5 × В = 18/20 × В = 9/10 × В

Нова вага Вінні Пуха дорівнює 9/10 × В.

3) За осінь Вінні Пух схуд на 10%.

Нова вага Вінні Пуха складає 100 - 10 = 90% від початкової на даному етапі ( 9/10 × В ).

9/10 × В - 100%

Х - 90%

Х / 90 = 9/10 × В / 100

Х = 9/10 × В × 90 / 100 = 9/10 × 9/10 × В = 81/100 × В

Нова вага Вінні Пуха дорівнює 81/100 × В.

4) За зиму Вінні Пух погладшав на 20%.

Нова вага Вінні Пуха складає 100 + 20 = 120% від початкової на даному етапі ( 81/100 × В ).

81/100 × В - 100%

Х - 120%

Х / 120 = 81/100 × В / 100

Х = 81/100 × В × 120 / 100 = 81/100 × 6/5 × В = 486/500 × В = 243/250 × В = 0,972 × В

Нова вага Вінні Пуха дорівнює 243/250 × В, або 0,972 × В.

За рік Вінні Пух схуд на ( 1 - 0,972 ) × 100% = 2,8%.