6) у першій зміні літнього табору «Ромашка» відпочивали ВІДМІН- ників. 28 переможців олімпіад і 42

спортсмени. Десятеро учнів були від- мінниками й переможцями олімпіад, 5 Відмінниками та спортсменами, 8 - спортсменами й переможцями олімпіад, 3 - i відмінниками, і спортс- менами, і переможцями олімпіад. Скільки учнів відпочивало в таборі?

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Полина.

35

28+42+10 = 18+37+5 = 10+29+5 = 7+26+2 = 35

мабуть так