Обчисліть довжину ребер, об'єм і площу поверхні куба з ребром 10 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Анастасия.

1) Довжина ребер:

Так як в кубі 12 ребер, то помножимо довжину одного ребра на 12:

10 дм * 12 = 120 (дм)

2) Об'єм куба:

V= a³

10³ = 1000 (дм³)

3) Площа поверхні:

S = 6a²

S = 6 * 10² = 600 (дм²)