Чи поміститься 86 пачок чаю в ящик з вимірами 30 см, 60 см та 50 см, якщо пачка чаю має розміри 14

см, 4 см та 20 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бахтерева Саша.

Ответ:

Нет

Пошаговое объяснение:

1) 30 * 60 * 50 = 90000 (см³) - объем ящика

2) 14 * 4 * 20 = 1120 (см³) - объем 1 пачки чая

3) 1120 * 86 = 96320 (см³) - объем 86 пачек чая

96320 см³ > 90000 см³

86 пачек чая не поместятся в ящик