Помогите решить две задачи. 1) Для кафе придбали на 183 грн чаю. 3 пачки зеленого чаю, по 29 грн

за кожну і кілька пачок чорного чаю по 24 грн за кожну. Скільки пачок чорного чаю придбали для кафе? 2) Спекли 32 кекси потім допекли ще половину цієї кількості половину всіх кексів зїли скільки кексів залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Квантова Таня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Задача 1

1)Зелений чай:29×3=87 гривень витратили

2)Залишок грошей:183-87=96(грн)

3)Чорний чай:96:24=4 пачки чаю.

Задача 2

1)Допекли:32:2=16(шт), всього стало 32+16=48(шт).

2)Половину кексів з'їли:

48:2=24(шт)

3)Залишилося: 48-24=24(шт)

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Задача 1: Image 12.jpeg

Задача 2: Image 13.jpeg