2. У пекарні спекли 5 малих пасок, 0 більших — у 10 разів більше, ніж малих, та 15 кексів.

Скільки всього спекли пасок і кексів? На які ще запитання можна від- Повісти за умовою задачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Тоцкая Дарья.

Ответ:

  Більших - 5*10=50 пасок.

Усього:

5+50+15=70 (виробів)

На скільки більше спекли пасок, ніж кексів? 55-15 = 40

На скільки менше спекли кексів, ніж пасок?  55-15 = 40

Пошаговое объяснение: