Кілограм лимонів коштує 45 грн. Катрус купила 1 кг 700 г лимонів. Скільки здачі вона ма отримати

зі 100 грн? Відповідь дайте у гривня і копійках. Будь ласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Паша.

Відповідь:

23 грн 50 коп

Покрокове пояснення:

Давай розберемося с самого початку.

Якщо кілограм лимонів коштує 45 грн, а вона купила трішки більше ( 1 кг і 700 гр), то тоді ми просто робимо так:

45 × 1,7 = 76 грн 50 коп - вартість 1,7 кг лимонів

А тепер можна дізнатися, скільки вона отримала здачі:

100 - 76,5 = 23 грн 50 коп

Або можна це все вирішити одним способом:

100 - (34,5 × 1,7) = 23,5