Знайдіть суму чисел 3 (цілих) 2/5 і 4 (цілих)3/5 СРОЧНО ПОТРІБНА ВІДПОВІДЬ !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Настя.

3 \frac{2}{5}  + 4 \frac{3}{5}  = 3 + 4 +  \frac{2}{5}  +  \frac{3}{5}  = 7 +  \frac{5}{5}  = 7 + 1 = 8