Прописати дії с поясненням. Дробову риску можна заміняти похилою (/). Бригаді звязківців потрібно

прокласти 198м кабелю. За перший день проклали усього кабелю, а за другий - кабелю. Скількі метрів кабелю було прокладено за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5/18+7/18=12/18=2/3 за 2 дня

198 м - 1

х м - 2/3

x=198*2/3=132 м за 2 дня

Отвечает Головлёв Дмитрий.

Ответ:

132 м

Пошаговое объяснение:

1) 5/18 + 7/18 = 12/18 = 2/3 (часть) - всего кабеля положили за первые два дня

2) 2/3 * 198 = 2/1 * 66 = 132 (м) - кабеля было проложено за два дня

Или:

1) 5/18 * 198 = 5/1 * 11 = 55/1 = 55 (м) - кабеля было проложено за 1 день

2) 7/18 * 198 = 7/1 * 11 = 77/1 = 77 (м) - кабеля было проложено за 2 день

3) 55 + 77 = 132 (м) - кабеля было проложено за два дня