За два дні було прокладено кабель. За перший день проклали 68% довжини кабелю, а за другий— на

115,2 м менше, ніж за перший. Скільки всього метрів кабелю було прокладено за два дні? Скільки метрів кабелю проклали за перший день?

Ответы на вопрос

Отвечает Erdnieva Bairta.

Ответ:

За 2 дні проклали 100% кабелю

100-68=32% - проклали за 1 день

68%-32%=36% - 115,2м

115,2:36=3,2(м) - 1%

3,2*100=320(м) - кабелю було прокладено за два дні.