відомі швидкості двох лижників Відомі швидкості двох лижників першого 15 км 11 км яка відстань буде

між ними через 3 години якщо вони вирушили одночасно з одного пункту рухаються в одному напрямку пж нада здать к 18:00

Ответы на вопрос

Отвечает Фахрутдинова Камилла.

Відповідь: я знаю що пізно, але можливо знадобитися

Покрокове пояснення:

1)15•3=45(км/год) відстань яку подолає перший лижник за 3 год

2)11•3=33(км/год) відстань яку подолає другий лижник за 3 год

3)45-33=12(км) буде між ними через 3 год