3. Визнач, скільки сантиметрів дроту потрібно взяти, щоб виготовити каркасну модель прямокутного

паралелепіпеда з вимірами 5 см, 9 см і 12 см. (1 бал). А.26см Б.54см. В.78см. Г.104см. Срооооочноооо помогиииитееееее! Даю 10 балов помогитеееее!

Ответы на вопрос

Отвечает Шестопалов Коля.

Ответ: 104

Пошаговое объяснение: 5*4=20 20+9*4=56+12*4=104 на чотири тому що у прям. паралепіпеді 12 ребер 12 ділимо на 3 тобто на кількість чисел і множимо числа на 4