3. Визнач, скільки дециметрів дроту потрібно взяти, щоб виготовити каркасну модель прямокутного

паралелепіпеда з вимірами 4 дм, 8 дм i 11 дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Аня.

Відп*овідь:4*(4+8+11)=4*23=94

Покрокове пояснення: