Запиши число протележне кореню рівняння x-8=15​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

-23

Пошаговое объяснение:

Знайдемо корінь:

x-8=15​

х=15+8

х=23

Знайдемо протилежне множення на -1:

23 * (-1) = -23