ПОМОГИТЕ ПЖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! в цьому номері потрибно записати у вигляді дробу №922 запиши

у вигляді дробу число 1) одна сьома 2)одна тринадцята 3) три восьмих 4) чотири двадцять перших

Ответы на вопрос

Отвечает Загаева Даша.
1. 1/7
2. 1/30
3. 3/8
4. 4/21
Пошаговое объяснение:
/=дробная черта
Нужно это быть правильно
Это ответ тебе нравиться пожалуста дай лутше ответ
Отвечает Шнягин Никита.

1) \frac{1}{7}
2) \frac{1}{13}
3) \frac{3}{8}
4) \frac{4}{21}
Можна корону будь ласка?